Новости Экономика зерноценыянукович

Президент доручив Медведьку реагувати на штучне збивання цін на зерно

base article image

Президент України Віктор Янукович доручив Генеральному прокурору Олександру Медведьку реагувати на штучне збивання цін на зерно, що зараз намагаються робити зернотрейдери.

Про це повідомили у прес-службі глави держави.

«Ми зараз хочемо створити всі умови, щоб сільгоспвиробники повернули свої кошти, які вклали у цей врожай», – підкреслив Президент, нагадавши про встановлення закупівельних цін. «Держава показала приклад, і передусім ми закуповуємо зараз це зерно у Державний резерв», – наголосив він.

Натомість зернотрейдери фактично «змушують сільгоспвиробників дешево продавати зерно». «Тому я просив би, щоб у цих питаннях законодавство виконувалося, і зернотрейдери не обкрадали сільгоспвиробників, селян», – наголосив Президент, говорячи про доцільність організації перевірки виконання суб’єктами зернового агроринку чинного законодавства.

В. Янукович також підкреслив важливість недопущення випадків експортування зернотрейдерами зерна невідповідного класу для відшкодування завищених сум ПДВ. «Це пряме обкрадання бюджету. І це питання також повинно зараз бути у сфері роботи Генеральної прокуратури», – відзначив Президент.

Глава держави висловився за доцільність проведення Генпрокуратурою відповідної координаційної наради з усіма регіонами та за участю інших правоохоронних органів з метою встановлення «дієвого контролю» у цьому питанні.

Генеральний прокурор доповів Президентові, що відповідні завдання поставлені перед місцевими прокуратурами щодо збереження нового врожаю, недопущення його знищення чи пошкодження вогнем тощо.
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.