Новости Экономика мвф долгижкп

У меморандумі МВФ пропонується відновити пеню на борги за ЖКП

base article image

Верховна Рада України розгляне питання скасування закону, який тимчасово забороняє стягнення з громадян пені за несвоєчасну оплату житлово-комунальних послуг, в кінці вересня 2010 року, говориться в меморандумі української влади МВФ, направленому в рамках відновлення кредитного співробітництва в середині липня цього року.

"Таким чином, на будь-яку заборгованість по комунальних платежах, накопичену після 1 жовтня 2010 року, буде нараховуватися пеня", - йдеться в меморандумі.

Крім того, наголошується в документі, буде розділено рахунки за теплову енергію та інші види комунальних послуг, говориться в меморандумі.

Закон Про тимчасову заборону стягування з громадян України пені за несвоєчасне внесення плати за житлово-комунальні послуги Верховна Рада прийняла в 1996 році у зв'язку з несвоєчасною виплатою державою зарплат, пенсій і стипендій.

Нагадаємо, що в даний час в парламенті також зареєстровано урядовий законопроект, згідно з яким з 1 січня 2011 року за несвоєчасну плату за житлово-комунальні послуги буде нараховуватися і стягуватися пеня.

За матеріалами: Кореспондент, Інтерфакс-Україна

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.