Новости Экономика тігіпкоэкономика

Тігіпко не боїться залишитися винним у економічних негараздах (Додано ГОЛОС)

base article image

Віце-прем'єр з економічних питань Сергій Тігіпко не боїться, що його залишать винним та відповідальним за невдалі економічні реформи нової влади.

Про це урядовець повідомив на брифінгу, передав кореспондент ГолосUA.
ГОЛОС

“Винним залишитися не боюся і відповідальним за економічну ситуацію також. Бо у нас завжди хтось винен і переважно той, хто найменш причетний. Набагато більше боюся не відбутися як політик, піти, не завершивши справу, боюся залишитися популістом, бо саме балаканина призводить до кризи”, - сказав Тігіпко.

Водночас він сказав, що йому багато чим не подобається закон про місцеві вибори, який прийняв парламент, зокрема те, що у ньому є багато недемократичних норм, які навряд чи вдасться змінити. “Мені багато чого там не подобається, адже закон і справді обмежує певні демократичні норми. І в першу чергу це стосується того, що популярна людина не може стати мером. Ми бачимо, як люди, які до цього часу не були в партії, поспіхом стають партійними. Це проблема, але навряд чи ми зможемо внести якісь зміни до 31 жовтня, ну, хоча б тому, що наша політична сила не має жодного голосу у парламенті”, - наголосив Тігіпко.

О. Каретнікова
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.