Новости Экономика бориспольправительство

На День Незалежності в аеропорту «Бориспіль» запрацює термінал «F»

base article image


На День Незалежності України в міжнародному аеропорту «Бориспіль» почне працювати четвертий термінал «F».

Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв в ході інспекційного візиту до аеропорту, передав кореспондент ГолосUA.

Після відвудування будівельних майданчиків терміналів «F» та «D» у міжнародному аеропорту «Бориспіль» віце-прем'єр зауважив, що вже за два тижні термінал «F» може бути ввдений в експлуатацію. «24 серпня планується ввести в дію термінальний комплекс «F», - зазначив віце-прем'єр.

За його словами термінал уже практично готовий. «І я думаю, що так як ми і планували, тобто 24 серпня, він почне своє функціонування».

А. Клюєв також зазначив, що проблемним виявилось будівництво терміналу «D» . «Там відставання на два місяці, але після того, як Борис Вікторович Колесніков взявся за роботу, то робота пішла і за два тижні я бачу результати, тому сподіваюся, що ми встигнемо», - додав А. Клюєв.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням (№ 718 від 24 червня 2009 р.) затвердив проект і титул будови пасажирського терміналу «F» (тимчасового, так званого low-cost) на території державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» з термінами будівництва в 2009-2010 рр. Проектом передбачено будівництво двоповерхової будівлі пасажирського терміналу «F» пропускною спроможністю 700 пасажирів на годину. Також передбачено будівництво стоянки на 298 машино-місць. Площа забудови – 10,4 тис. кв. м, загальна площа – 20,7 тис. кв. м.

Термінал «F» з конструкцій, що швидко монтуються, обслуговуватиме low-cost-компанії і чартерні рейси, таким чином знизивши навантаження на діючі термінали.
 

Як відомо, однією з головних вимог УЕФА до аеропорту «Бориспіль» у рамках його підготовки до Євро-2012 є будівництво пасажирського терміналу «D» з великою пропускною спроможністю. Контракт на будівництво терміналу «D» було підписано 26 вересня 2008 року.
 

Генеральний підрядник будівництва терміналу «D» у міжнародному аеропорту «Бориспіль» турецька компанія «Догуш Інішаат» обіцяє завершити спорудження нового пасажирського терміналу до 1 жовтня 2011 року.

О. Черненко
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.