Новости Экономика шахтерэкономика

Уряд погасить заборгованість перед шахтарями до їхнього професійного свята

base article image

В Кабінеті Міністрів обіцяють негайно погасити заборгованість з заробітної плати шахтарям.

Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв у своєму вступному слові, відкриваючи засідання уряду, передав кореспондент ГолосUA.

«Незважаючи на те, що заборгованість зменшується, завдання, які поставлені Президентом та урядом по зарплаті не виконані», - сказав А. Клюєв.

Він наголосив, що якщо ситуація із виплатою заборгованості не налагодиться і «прогресу у цьому питанні не буде, будуть зроблені відповідні висновки».

«Саме тому я звертаю увагу Мінвуглепрому і Мінфіну на необхідність своєчасної виплати поточної заробітної плати та погашення існуючої заборгованості працівникам вугільної промисловості», - наголосив чиновник.

Віце-прем'єр-міністр підкреслив що, якщо з початку року змогли погасити 750 млн. грн. заборгованості на підприємствах, то 17,5 млн. грн., які залишилися треба погасити негайно.

«Нам треба гідно відсвяткувати День шахтаря і ми сподіваємось на успішність запровадження реформ у цій галузі», - сказав А. Клюєв.

Він також наголосив на необхідності керівникам місцевих органів самоврядування звернути увагу на формування принципово нової політики доходів населення.

«Це не тільки виплати зарплати, це і прискорення підготовчої роботи з надання субсидій населенню для оплати житлово-комунальних послуг і я думаю всі знають наскільки важливо підвищити довіру населення до уряду», - резюмував А. Клюєв.

О. Каретнікова
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.