Новости Экономика газсланці

Сланцевий газ не вирішить газові проблеми України — експерт

base article image

Думки про те, що сланцевий газ може стати альтернативним газом і вирішити проблеми України — помилкові, адже сланцевий газ — це довгострокова перспектива.

Про це сказав директор Інституту проблем управління ім. Горшеніна Володимир Фесенко під час ”круглого столу”, передав кореспондент ГолосUA.

“Проблема сланцевого газу — це перспективна проблема, не проблема сьогоднішнього дня, яка зможе розв`язати всі наші газові проблеми вже сьогодні. Це проблема на середньо- і довгострокову перспективу. І необхідно починати вже сьогодні, і це має бути серйозна державна програма, щоб не повторилася сумна історія програм з вугільного метану”, - сказав він.

За його словами, для вирішення проблеми сланцевого газу потрібно вирішити два питання.
“Це серйозні інвестиції, а для цього необхідно стимулювати. А для того щоб були пільги, були інвестиції, необхідне серйозне законодавче забезпечення і головне — має бути державна політична воля. Якщо ми реально хочемо придбати енергетичну незалежність, нам необхідно займатися енергозбереженням і розробкою нетрадиційного газу, забезпеченням законодавчого, політичного і адміністративного стимулювання. Якщо цього не буде — цей ресурс не спрацює”, -зазначив Володимир Фесенко.

О. Каретнікова
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.