Новости Экономика мінекономікиправительствобюджет

В.Цушко підрахував, що за останні 2 роки із держбюджету вкрали найбільше

base article image

У міністерстві економіки обіцяють розібратися із зловживання уряду Ю.Тимошенко.

Про це заявив міністр економіки Василь Цушко на прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.

Зокрема, коментуючи те , що Генпрокуратура України завела кримінальну справу стосовно екс-міністра економіки Богдана Данилишина, міністр зазначив, що «Україну так ніколи не грабували, як за останні 2 роки». «Стосовно цього арешту, можна посилатися на дані різних джерел. Але одне скажу точно — ніколи так не грабували країну, як за останні 2 роки. Зараз нікого звинувачувати я не буду, коли буде рішення суду, тоді й прокоментую», - сказав міністр.

Водночас В.Цушко зазначив, що не допустить дій поза законом у своєму міністерстві. «Я завжди наголошую, на тому, що той хто буде працювати згідно закону буде отримувати премії , а хто буде порушувати закон, тому допоможуть правоохоронні органи, і я їм у цьому сприятиму, бо співпрацюю, як із СБУ, Прокуратурою, так і МВС», - запевнив голова Мінекономіки.

Також, міністр повідомив, що зараз розпочаті слідчі дії стосовно держзакупівель. «Але тут мова йде про працівників не мого робочого періоду, а попереднього. І найближчим часом, коли ми з ясуємо зловживання, ми хочемо подати новий закон про держзакупівлі, який унеможливлюватиме подібні речі», - розповів він.

О.Каретнікова
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.