Новости Экономика самолетпроизводствоубытки

Виробництво літака Ан-148 є збитковим

base article image

Виробництва літака Ан-148 наразі є збитковим, а отримання перших прибутків від цієї машини очікується не раніше 2013 року.

Про це журналістам заявив глава російської Об’єднаної авіабудівної корпорації (ОАК) Олексій Федоров, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, така ситуація є природною для будь-якого інвестиційного проекту на перших етапах його здійснення. «Так, збитки внаслідок вкладення у виробництво українських літаків, дійсно є, але вони на першому етапі виробництва і не мають відношення до філантропії, - зазначив Федоров. - Всі літаки на початку свого виробництва є збитковими. Це звичайна промислова практика».

За його словами, точка беззбитковості для Ан-148 буде пройдена десь з 100-го літака. «На нашу бізнес-плану, беззбитковим Ан стане в 2013 році», - сказав глава Об’єднаної авіабудівної корпорації.

Як повідомляв ГолосUA, літак Ан-148 розроблений українським ВАТ «АНТК імені Антонова» і серійно випускається як на Україні, так і за ліцензією в Росії Воронезьким авіабудівним об’єднанням, що входить до ОАК.

Д. Кляхін
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.