Новости Экономика ахметовкомпанія

«Altana Capital» тепер не належить Ахметову

base article image

Інвесткомпанія «Altana Capital» придбала контрольну частку в статутному капіталі компанії з управління активами «Тессера Капітал».

Про це стало відомо від джерел, наближених до угоди.

За їхніми словами, приватне акціонерне «Альтана Капітал» зосередило у своїй власності частку «Тессери», що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства.

В «Altana Capital» відмовилися надати детальну інформацію щодо угоди і зазначили, що офіційне повідомлення з цього приводу буде надане найближчим часом.

КУА «Тессера Капітал» здійснює діяльність з надання послуг з контролю і регулювання портфелями активів і має ліцензію ДКЦПФР на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку.

З наявної у розпорядженні українських ЗМІ інформації, «Тессера» контролюється інвестиційними фондами «Альтернативні інвестиції» і «Капітал». Окрім цього, до ії акціонерів відноситься також компанія «СКМ Фінанс» та група «Метінвест», які належать бізнесмену Рінату Ахметову.

Нагадаємо, інвесткомпанія «Альтана Капітал» здійснює діяльність з операцій з цінними паперами, надає брокерські послуги та послуги, що пов'язані з діяльністю фондових бірж.
Також інвестиційне підприємство бере участь в проекті «фондових перегонів».

Воно контролюється ТОВ «Альтана Асістанс» і ТОВ «Фріленд Україна», які теж здійснюють діяльність з торгівлі цінними паперами.

За матеріалами: Економічна правда

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.