Новости Экономика кабминмістамінрегіонбуд

Кабмін схвалив концепцію підтримки малих міст

base article image

Кабінет міністрів України сьогодні на своєму засіданні схвалив розпорядженням концепцію державної цільової програми підтримки соціально-економічного розвитку малих міст на 2011-2015 рр.

Про це повідомив міністр регіонального розвитку та будівництва України Володимир Яцуба, передала прес-служба Мінрегіонбуду.

За словами міністра, уряд доручив Мінрегіонбуду протягом двох місяців підготувати та подати Кабінету міністрів України проект державної цільової програми підтримки соціально-економічного розвитку малих міст на 2011-2015 рр.

"Необхідність розробки такої програми зумовлена тим, що законодавча невизначеність механізмів перспективного розвитку малих міст та недостатнє врахування їх специфіки загострили проблеми соціально-економічного розвитку, призвели до занепаду житлово-комунального та шляхового господарства, поширення безробіття, зубожіння населення", - заявив В.Яцуба.

Тому, за його словами, метою програми є створення організаційних нормативно-правових та економічних механізмів забезпечення позитивних зрушень у соціально-економічному розвитку малих міст, підвищення життєвого рівня населення. "Також ми ставимо за мету поліпшити якість адміністративних та громадських послуг, підвищити життєвий рівень населення", - зазначив міністр.
 

Погода
Погода в Киеве
Погода в Харькове
Погода во Львове

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.