Новости Экономика клюєвэкономикаситуация

Економіка потроху виходить з кризи - Клюєв

base article image

У цілому падіння економіки зупинено – ВВП з початку року виріс на 5,5%.

Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв, повідомила  прес-служба уряду.

За його словами, за той же період на 11,4% збільшилося промислове виробництво. «Ситуація вкрай непроста, але ми все-таки потроху виходимо з кризи. У першу чергу це стосується базових галузей, за якими можна робити певні висновки», - зазначив Андрій Клюєв.

Перший віце-прем'єр-міністр також відзначив, що значно покращився стан справ у металургії. «Проте в хімічній галузі складається непроста ситуація – останнім часом знову знизилися світові ціни на її продукцію», - заявив він і висловив сподівання, що до кінця літа збудуться прогнози щодо пожвавлення попиту на продукти вітчизняного хімпрому на світовому ринку. «Тоді ми зможемо впевнено говорити про стабілізацію виробництва в цій галузі», - додав Андрій Клюєв.

Говорячи про те, що вдалося нинішньому Уряду за півроку, Перший віце-прем'єр сказав: «Ми навели лад у фінансах, ухвалили відносно збалансований бюджет, наскільки це було можливо в нинішніх неординарних умовах, погасили борги держави, які нам дісталися у спадок від колишнього уряду. Можна сказати, що на сьогодні фактично погасили всі внутрішні держпозики минулих періодів».

За словами Андрія Клюєва, у всіх регіонах відновлена реалізація великих інфраструктурних проектів, які з тих чи інших причин були заморожені. «Ви ще півроку тому бачили, щоб десь хтось щось по-справжньому будував? Тільки зараз робота на великих об'єктах пожвавилася, на деяких – будівництво ведеться майже цілодобово, посилено контроль за виконанням проектів», - заявив Перший віце-прем'єр-міністр.
 

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.