Новости Экономика енергоефективністьівано-франковск

Івано-Франківська область отримала програму енергоефективності на 2010-2014 роки

base article image

Відповідно до доручення Президента України Віктора Януковича в області розроблена програма енергоефективності на 2010-2014 роки.

Про це кореспонденту ГолосUA повідомили в прес-службі Івано-Франківської облдержадміністрації.

Завдяки впровадженню програми планується зменшення енергоємності виробництв, оптимізація паливно-енергетичного балансу регіону шляхом залучення альтернативних та відновлювальних джерел енергії, скорочення бюджетних видатків на використання паливно-енергетичних ресурсів.

Програмою передбачено у промисловому комплексі області введення в дію у компанії «Карпатнафтохім» нового виробництва каустичної соди, що дозволить щорічно економити 143 млн. кВт/год. електроенергії та 520 тис. Гкал. теплової енергії. На Бурштинській ТЕС заплановано проведення реконструкції двох енергоблоків. Після завершення робіт економія вугілля складатиме 22,6 тонни щорічно.

У бюджетній сфері протягом 2010-2014 років передбачено проведення модернізації котельного обладнання з переходом на альтернативні види палива, заміну теплових мереж, внутрішніх систем опалення, вікон та дверей, облаштування шатрових дахів.

Фахівці переконані, що реалізація заходів програми енергоефективності області на 2010-2014 роки дозволить досягнути щорічної економії 232,9 млн. куб. м. газу та 646,4 млн. кВт/год. електороенергії.

А. Романюк

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.