Новости Экономика черкасыапкдотації

Черкаські центри зайнятості ініціювали надання дотацій роботодавцям-сільгоспвиробникам

base article image

На Черкащині в рамках реалізації програм розвитку агропромислового комплексу обласна служба зайнятості запропонувала підтримку тваринництва, шляхом надання дотації роботодавцям-сільгоспвиробникам.

Про це під час прес-конференції заявив директор Черкаського обласного центру зайнятості Володимир Вовченко, передав кореспондент ГолосUA.

Так, усього в галузі тваринництва працює 49 осіб, які були працевлаштовані за направленням центрів зайнятості з наданням дотацій роботодавцям.

За словами В. Вовченка, з метою економічної підтримки підприємств регіону та повернення безробітних до трудової діяльності здійснюється працевлаштування незайнятих громадян шляхом надання дотацій роботодавцям. З початку року таким чином були працевлаштовані понад 900 безробітних.

У січні-липні поточного року за сприянням у працевлаштуванні до центрів зайнятості звернулося 26,2 тис. незайнятих громадян, що майже на 6 % менше, ніж за цей період минулого року. Загалом з початку року послугами скористалося 52,6 тис. осіб.

«Вперше за часів кризи відбулося збільшення кількості створених нових робочих місць (15,6 тис. місць) порівняно з ліквідованими (11,0 тис. місць). У січні-липні у базі даних обласної служби зайнятості налічувалося понад 20,6 тис. вакансій, що надійшли від роботодавців, таким чином на 1 вільне робоче місце (вакантну посаду) претендувало менше трьох осіб», - розповів В. Вовченко.

В. Середа
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.