Новости Экономика черкасыинвестиции

Найбільше іноземних інвестицій на Черкащині залучено в промислові підприємства

base article image

Найбільші обсяги іноземних інвестицій у Черкаській області залучено у підприємства промисловості – 72,5% від загального обсягу прямих інвестицій.

Про це кореспонденту ГолосUA повідомила заступник начальника Головного управління статистики Алла Бабич.

За її словами, загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, унесених в економіку Черкаської області, на 1 липня 2010 року склав 216,4 млн. дол., що на 2,7% менше обсягів інвестицій на початок 2010 року, та в розрахунку на одну особу становив 167 доларів. Прямі інвестиції надійшли з 43 країн світу. До основних країн-інвесторів, на які припадає 87,4% загального обсягу іноземного капіталу, належать: Кіпр, Сполучене Королівство, Німеччина, Сполучені Штати Америки, Франція та Російська Федерація.

«Найбільші обсяги іноземних інвестицій залучено у підприємства промисловості – 72,5% від загального обсягу прямих інвестицій в області. У підприємства, що здійснюють операції з нерухомим майном, оренду, інжиніринг та надання послуг підприємцям спрямовано 10,7% прямих іноземних інвестицій, у сільськогосподарські підприємства – 9,5%, у підприємства торгівлі, ремонту автомобілів, побутових виробів і предметів особистого вжитку – 2,6%, у підприємства транспорту та зв’язку – 2,6%, у підприємства
будівництва – 2%» - розповіла А. Бабич.

За її словами, серед міст і районів області суттєва частка прямих іноземних інвестицій
зосереджена на підприємствах міста Черкаси (70,8% усіх інвестицій області), Черкаського (7,3%) та Жашківського, Золотоніського, Маньківського, Звенигородського районів (2–3%).

В. Середа

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.