Новости Экономика суд ліцензія

Суд забрав у «Нафтогазу України» ліцензію на розробку газового родовища і віддав її фірмі міністра екології

base article image

Окружний адміністративний суд Києва 13 липня визнав незаконним і скасував розпорядження Кабінету Міністрів від 2 березня № 316, якою уряд зобов'язав Міністерство охорони навколишнього природного середовища видати ліцензію НАК "Нафтогаз України" на видобуток вуглеводнів на Сахалінському газоконденсатному родовищі (Харківська область).

Про це повідомило джерело в Державній геологічній службі.

За його словами, рішення суду було мотивовано тим, що, приймаючи вказане розпорядження, Кабмін не врахував, що в листопаді 2009 року Київський апеляційний адміністративний суд зобов'язав Мінприроди видати цю ліцензію приватній компанії.

За чиїм позовом було прийнято рішення суду, джерело не сказало. За словами джерела в суді, у липні в Окружному адмінсуді Києва був зареєстрований позов компанії "Укрнафтобуріння" з аналогічними вимогами.

Нагадаємо, в лютому Мінприроди видало ліцензію "Укрнафтобуріння" на розробку Сахалінського родовища. Відповідний наказ був підписаний заступником міністра навколишнього середовища Іваном Макаренко. Після цього уряд тоді ще на чолі з Юлією Тимошенко звільнило Макаренко.

ЗАТ "Видобувна компанія" Укрнафтобуріння "контролюється Злочевським.

Раніше розробку цього родовища вели ТОВ "Сахалінське", компанія "Укрнафта", СП "Девон". Геолого-розвідувальні роботи на Сахалінському родовищі проводяться з середини 80-их 20 сторіччя. Комерційна видобуток вуглеводнів на цю одну з найбільших нафтогазоносних площ України поки так і не почалася.

За матеріалами: Українські новини

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.