Новости Экономика субсидииденьги

З початку серпня за оформленням житлових субсидій звернулися 205 тисяч сімей - Надрага

base article image

За оформленням житлових субсидій до місцевих управлінь праці та соціального захисту населення у період з 1 до 24 серпня звернулися 205,2 тисячі сімей. До 1 серпня цього року житлові субсидії - за старими відсотками обов’язкової оплати житлово-комунальних послуг - одержували 229,8 тис. сімей.

Про це сьогодні повідомив під час брифінгу у Кабінеті Міністрів України Міністр праці та соціальної політики України Василь Надрага, повідомили у прес-службі мінпраці.

При цьому, за словами Міністра, за останній тиждень - з 19 по 23 серпня - спостерігалася стрімка динаміка збільшення листів-звернень саме від пенсіонерів. Всього ж сім’ям, у складі яких є пенсіонери, розіслано 9,3 млн. комплектів документів для оформлення субсидій за заявочним принципом.

«На 24 серпня проведено автоматичний перерахунок - без звернень громадян - житлових субсидій 89 тис. сімей, які отримували субсидію до 1 серпня 2010 року. Сьогодні у регіонах ця робота має бути завершена», - наголосив Василь Надрага.

Він також зазначив, що, за повідомленнями управлінь праці та соціального захисту, майже третина звернень, яка надходить від пенсіонерів у вигляді листів-звернень (заявочний принцип) неналежно оформлені. Звернення також надходять від сімей, які на даний час (літній період), виходячи з рівня доходів та вартості житлово-комунальних послуг, не мають право на призначення субсидій.

«Тому Мінпраці підготувало роз’яснення на регіони щодо можливості розгляду питання призначення субсидій після початку опалювального сезону (з 15 жовтня)», - сказав Василь Надрага.

Наприкінці брифінгу Міністр ще раз закликав усіх громадян країни, котрі потребують такої допомоги, активніше звертатися в управління праці та соціального захисту на місцях.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.