Новости Экономика укртелекомприватизация зволікання

Зволікання з приватизацією “Укртелекому” призведе до нових проблем — експерт (ГОЛОС)

base article image

Зволікання з приватизацією “Укртелекому” призведе до проблем ще більших від тих, які накопичилися за роки, поки тривали розмови навколо його продажу.
 

ГОЛОС

Таку думку директор Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ігор Бураковський висловив у коментарі кореспонденту ГолосUA.

“Я знаю одне: чим більше ми тягнемо з приватизацією “Укртелекому” — тим більше проблем у нас буде з цим процесом”, - сказав він.

За словами експерта, підприємство досі не продане, бо на це впливала постійна зміна політичних або бізнесових обставин та умов гри. “Ключова проблема приватизації в Україні — це те, що завжди намагалися змінити списки підприємств, які підлягають приватизації, з політичних або бізнесових мотивів, а також зміни умов приватизації”. - зауважив він.

Також І. Бураковський впевнений, що зволікання з продажем підприємства невпинно його здешевлює. “Ми бачимо і дуже швидкі зміни на цьому ринку, появу нових видів форматів зв'язку. Ми бачимо також і “старіння” промислово-виробничої бази “Укртелекому”. Ясно, що старі фонди - це низька ціна”, - наголосив він.

На думку експерта, чим більше держава зволікає з вирішенням цього питання, тим більше вона втрачає. “Слушний час на приватизацію “Укртелекому” до кризи було просто втрачено, коли акції телекомівських компаній були у ціні. Це зайвий раз говорить про те, що ложка завжди дорога до обіду”, - наголосив Ігор Бураковський.

І. Носальська
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.