Новости Экономика гречкаценыправительство

Жодних підстав для подорожчання гречки в країні немає, - Азаров

base article image

Жодних підстав для збільшення ціни на гречану крупу в Україні немає.

Про це повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи розширене засідання уряду, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, вже не перший рік “за одним і тим самим сценарієм, як правило, наприкінці літа — на початку осені, розкручується ажіотаж довкола тієї чи іншої групи продовольчих товарів. У 2003 році це було борошно, у 2005 — цукор, у 2006 — олія, зараз такий ажіотаж створюється навколо гречки”, - сказав М. Азаров.

За його словами, все починається з сюжету на телебаченні та коментарів “деяких експертів”, наслідком чого стає виникнення реакції “вразливого до таких чуток населення”. “Звертаюся до всіх громадян України: в державі достатньо запасів гречки, зерна, інших продовольчих товарів, щоб компенсувати невелике скорочення врожаю поточного року, викликане аномальною посухою. Ніяких підстав для стрибка цін, а тим більше, дефіциту товарів на полицях магазинів, абсолютно немає”, - підкреслив він.

Прем'єр-міністр наголосив, що в Україні достатньо перехідних запасів на рівні річної потреби населення, а також попередив, що “ті, хто має намір скористатися ажіотажним попитом і залізти в гаманці співвітчизників, негайно зустрінуть жорстку реакцію держави”.

А. Береза
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.