Новости Экономика росукрэнергорфгаз

Новий газовий контракт з РФ потрібен для оборудки в 12 мільярдів кубометрів газу з "РосУкрЕнерго", — Соболєв (ГОЛОС)

base article image

Новий газовий контракт з Російською Федерацією потрібен для оборудки в 12 мільярдів кубометрів газу з "РосУкрЕнерго".

Таку думку висловив міністр опозиційного уряду, депутат від Блоку Юлії Тимошенко Сергій Соболєв на прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.
ГОЛОС

"Відомо, що 50% підняття тарифів на газ для населення і для комунальних підприємств, які обслуговують населення, - це перший етап, який розпочався з першого серпня. За підсумками цього року очікується друге підняття на газ ще на 50%. І таким чином ми потрапляємо в ситуацію, коли, маючи, за словами уряду Азарова-Януковича, найдешевший газ, - ми отримуємо подвійне підняття тарифів", - сказав він.

За словами політика, фактично дешевий газ, виявився дешевим не для населення, а виявився газом, який постачають, перш за все, на підприємства металургійної та промислової галузей.

"А ці підприємства контролюються Фірташем та іншими найбагатшими людьми України. Тобто контракт, який підписала Юлія Тимошенко і який так критикують за нинішньої влади, виявився контрактом, який абсолютно відповідає європейським стандартам, який дав значно нижчі по ціні тарифи і який не передбачав жодних втрат для суверенності України. А от контракт від влади, який нібито дав дешевий газ, призвів до підняття тарифів для населення, до втрати суверенної території і неконтрольованого зростання цін на комунальні платежі",- наголосив він.

Сергій Соболєв висловив думку, що за таких обставин, новий газовий контракт з Російською Федерацією не потрібний.

"На мій погляд, він потрібен для проведення оборудки майже в 12 мільярдів кубічних метрів газу з "РосУкрЕнерго" в спосіб, коли такий газ буде гарантований по поставках "Нафтогазу України", і ми отримаємо відповідь, чому цей уряд так завзято програвали всі суди і в Стокгольмі і в Україні", - підкреслив Сергій Соболєв.

О. Каретнікова

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.