Новости Экономика субсидииоппозиция

Субсидії на оплату житла отримають лише 1% населення, — Соболєв

base article image

Субсидії на оплату житлово-комунальних послуг отримають лише 1% населення України.

Про це сказав прем'єр-міністр опозиційного уряду депутат від Блоку Юлії Тимошенко Сергій Соболєв на прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.

«Відповідно до затвердженого Кабінетом Міністрів порядку перед наданням субсидій у квартирах громадян, які заявили про намір їх одержати, проводяться перевірки. Таке дослідження вашої квартири передбачає, що у разі якщо у вас є предмети, які потрапляють у перелік, затверджений Кабінетом Міністрів, то ви не маєте права претендувати на цю субсидію, навіть якщо ваші доходи менші, ніж ті, які дають змогу це робити», - наголосив політик.

Таким чином, за словами Сергія Соболєва «це унікальна схема, що дає можливість одержати субсидії у найкращому разі 1% населення України».

Водночас коментуючи намір коаліції прийняти закон, відповідно до якого борги з комунальних платежів можуть погашатися громадянами за рахунок заощаджень в Сбєрбанку СССР він наголосив, що це не більше ніж «відволікання уваги». «Це спроби відволікти увагу громадян від унікального підвищення тарифів на газ й, відповідно, житлово-комунальні послуги. Думаю, нас чекає ще не одне підвищення», - підсумував політик.

О. Каретнікова
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.