Новости Экономика крым майношахрай

У Феодосії чиновник незаконно продав майно на 17 млн.грн.

base article image

У Феодосії порушено кримінальну справу стосовно колишнього керівника санацією одного з великих феодосійських державних підприємств.

Про це повідомили в прес-службі Управління податкової міліції Державної податкової адміністрації в Автономній Республіці Крим.

За даними податківців, встановлено, що дана посадова особа в порушенням вимог чинного законодавства у січні поточного року здійснила продаж майна, у тому числі трьох причалів, на загальну суму понад 17 млн. грн., завдавши таким чином державі збитків на зазначену суму.

«Незаконно отримані від здійснення протиправного діяння грошові кошти були легалізовані шляхом використання у фінансово-господарській діяльності підприємства без погодження з організацією, якій воно належить», - поінформували в прес-службі.

У зв'язку з цим відносно колишнього керівника санацією порушено кримінальну справу за ст. 209 Кримінального кодексу України - відмивання доходів, отриманих злочинним шляхом.

В даний час проводяться заходи, направлені на відшкодування заподіяного державі збитку.

Як повідомлялося, раніше Головне управління військових прокуратур Генеральної прокуратури України порушило кримінальну справу стосовно колишнього виконуючого обов'язки Міністра оборони України Валерія Іващенка за фактом його участі в незаконній приватизації Феодосійського судномеханічного заводу. Правоохоронці встановили, що В. Іващенко в листопаді минулого року, займаючи зазначену посаду, підписав план санації щодо реалізації цілісного майнового комплексу державного підприємства Міноборони України «Феодосійський судномеханічний завод». Збиток, нанесений державі незаконними діями чиновника, оцінюється більш ніж в 17 млн грн. 24 серпня В. Іващенко був узятий під варту.

За даними ЗМІ, значна частина активів Феодосійського судномеханічного заводу, у тому числі стратегічно важливі об'єкти інфраструктури - причали заводу, після проведення санації перейшла в приватні руки. У Генпрокуратурі підозрюють, що новим власником причалів та іншого майна заводу став народний депутат України, лідер Кримської республіканської партійної організації Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» Андрій Сенченко. Крім того, за інформацією ЗМІ, парламентарій особисто був присутній на робочих нарадах в Міноборони з підготовки відповідного наказу В. Іващенко.

За матеріалами: Новости Крима
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.