Новости Экономика украинатанкиегипет

Україна відремонтує партію єгипетських танків та бронетранспортерів

base article image

Україна розпочала виконання замовлення з модернізації та ремонту бронетанкової техніки, що стоїть на озброєнні у Збройних силах Єгипту.

Про це власному кореспонденту ГолосUA повідомили у російському військово-дослідному центрі «Військовий паритет».

Тендер на модернізацію своїх танків Т-62, які були поставлені ще за радянських часів, та бронетранспортерів БТР Т-62 ТОПАS чеського виробництва Єгипет оголосив минулого року. За це замовлення змагалися два заводи – російський «Уралвагонзавод» та український «завод імені Малишева». Саме українське підприємство й було визначене переможцем конкурсу.

Контракт, який підписали українське державне агентство «Укрспецекспорт» і міністерство військової промисловості Єгипту, передбачає модернізацію 200 танків Т-62 і 200 БТР Т-62 ТОПАS. Цей контракт став найбільшим в історії українсько-єгипетського військово-технічного співробітництва. Умова також передбачає передачу технологій. Відповідно до умов договору, українські виробники будуть передавати технологічне обладнання на єгипетський танкоремонтний завод «Абу-Заабаль» (Abu Zaabal) поблизу Каїра і на завод «Кадер» (Kader) збройового об’єднання «Геліополіс» (Heliopolis).

Перша партія єгипетських танків Т-62 вже прибула до Харкова. Згідно із заявами представників заводу ім. Малишева, роботи планується завершити протягом 2010-2011 років.

Д. Кляхін  

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.