Новости Экономика правительствошахтерзарплата

Колесников: Футболісти «Шахтаря» отримують стовідсотково «білу» зарплату

base article image

Усі футболісти ФК «Шахтар» отримують виключно легальну зарплату, заявив в інтерв'ю віце-прем'єр-міністр з питань Євро-2012 Борис Колесников.

«Я не можу розголошувати суми. Проте вони отримують стовідсотково «білу» зарплату, що викликало обурення деяких клубів, які не хотіли б платити легальні зарплати. Але господар «Шахтаря» був непохитний, і клуб платить «білу» зарплату. І якби в Донецьку було десять таких підприємств, то міський бюджет був би не гірший від київського», — упевнений віце-прем'єр.

При цьому він нагадав, що трансферти не оподатковуються.

«Ні. Це право на гру... Якщо подивитися об’єктивно: що таке футбол? Це хобі. Немає жодного українського або російського клубу, який був би хоча б окупним. Тому достатньо, аби всі футболісти платили прибутковий і пенсійний податки. А зважаючи на те, що вони іноземці, кошти, які надходять у Пенсійний фонд, будуть солідарно розділені між українськими пенсіонерами», — констатував віце-прем'єр.

Раніше Борис Колесников повідомляв, що поняття «Єдиний податок», швидше за все, буде вилучено з нового Податкового кодексу.

За матеріалами: Дзеркало тижня
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.