Новости Экономика есэкспорт

Україна сподівається на збільшення експорту в країни ЄС після створення зони вільної торгівлі

base article image

Україна очікує, що після створення зони вільної торгівлі з Європейським Союзом експорт українських товарів у Німеччину збільшиться.

Про це сказала посол України в Німеччині Наталія Зарудна в інтерв'ю Українським Новинам.

"Очікуємо збільшення українського експорту в Німеччину в ході подальшої лібералізації торговельних відносин між Україною і ЄС, у тому числі після підписання угоди про створення зони вільної торгівлі", - сказала вона.

При цьому Зарудна підкреслила важливість вирівнювання сальдо двосторонньої торгівлі й збільшення українського експорту.

Для цього, вважає вона, Україні необхідно активізувати роботу з адаптації своєї продукції до норм і стандартів Євросоюзу, поліпшити її якість, збільшити частку наукомісткої продукції в експорті.

Посол нагадала, що імпорт німецьких товарів в Україну в січні-травні перевищує експорт українських товарів у Німеччину на 940 млн. доларів, що пояснюється значними обсягами ввезення в Україну німецького обладнання й продукції машинобудування для модернізації аграрного й промислового секторів.

Посол зазначила, що одне з головних завдань двостороннього економічного співробітництва - поновлення обсягів торгівлі 2008 року, коли торговельний оборот перевищував 10 млрд. доларів, і подальше їх нарощування.

За матеріалами: Українські новини
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.