Новости Экономика прикарпатьегаздолги

«Івано-Франківськтеплокомуненерго» обіцяє до 1 жовтня розрахуватися із боргами за газ

base article image

Загальна сума заборгованості підприємств теплоенергетики Івано-Франківської області станом на 26 серпня поточного року перед державною компнією «Газ України» за використаний природній газ склала 80,5 млн. грн.
 

Про це на колегії Івано-Франківської облдержадміністрації повідомив заступник голови ОДА Руслан Гусак.
 

Найбільша заборгованість зафіксована у підприємства «Івано-Франківськтеплокомуненерго» – 70, 4 млн. грн. Але, за словами директора цього підприємства Ігоря Прокопіва, насправді цей борг має декілька складових. Реальна цифра боргу складає 59 млн. грн., адже із загальної суми 9 млн. – штрафні санкції, а 3 млн. грн. боргу вчора оплатили.
 

Оскільки на сьогоднішній день умова пуску газу, яку ставить «Нафтогаз України» перед підприємствами, – розрахунок за спожитий газ у 2010 році, то ця сума для Івано-Франківську становить 19 млн. грн. З них 7 млн. грн. – різниця в тарифах, яка підписана в ДК «Газ України». Решта 2 млн. – державний бюджет, а 4 млн. планують зібрати з населення за вересень місяць поточного року.
 

«Залишається 6 млн. грн., з яких маємо резерв 1 млн. кредитної лінії, а ще маємо рішення Івано-Франківської міської ради про виділення 13 млн. грн. для поповнення статутного фонду розрахунків за газ. Тому ми виходимо на 100% розрахунків до 1 жовтня. Я переконаний, що Івано-Франківськ буде з теплом», – пообіцяв директор «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Ігор Прокопів.
 

А. Романюк


 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.