Новости Экономика івано-франковскселяни

На Прикарпатті створять робочі місця для селян

base article image

В Івано-Франківській області планують створити додаткові робочі місця у сільській місцевості завдяки «Програмі підтримки та розвитку сільськогосподарських кооперативів».

Про це йшлося на засіданні колегії Івано-Франківської обласної державної адміністрації, передав кореспондент ГолосUA.

Створенню сільськогосподарських кооперативів сприяє велика кількість землі, що є у приватній власності, але не використовується. Для роз’яснення та допомоги у підготовці створення кооперативів надруковано методичні посібники, завдяки яким, безпосередньо на місцях, селянам та фермерам буде надаватися необхідна інформація.

За словами голови Івано-Франківської ОДА Михайла Вишиванюка, зараз у світі саме сільськогосподарському виробництву приділяється надзвичайна увага. Тому іноземні фірми масово скуповують та орендують українські землі. А наші селяни на своїй же землі стають кріпаками.

«Одним із пріоритетних завдань на даний час є створення робочих місць на селі. Але ні для кого не секрет, що заводи і фабрики ми там не побудуємо. Саме тому ми повинні створити механізми, щоб люди знову захотіли працювати на землі», – зазначив Михайло Вишиванюк.

Завдяки «Програмі» також планується удосконалити процес реалізації сільськогосподарської продукції, виробленої селянськими та фермерськими господарствами.

А. Романюк
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.