Новости Экономика укртелекомприватизация

“Укртелеком” приватизують, однак не у вересні — голова Фонду держмайна

base article image

Приватизація “Укртелекому” у вересні, як це планувалося раніше, не буде.

Про це заявив голова Фонду держмайна України (ФДМУ) Олександр Рябченко на прес-конференції в Києві, передав кореспондент ГолосUA.

“Те, що “Укртелеком” буде приватизований — це вже практично абсолютно точно. Те що конкретно буде оголошено приватизацію у вересні — ні. Ми просто не встигнемо”, - підкреслив він.

Водночас, за словами голови ФДМУ, Фонд продовжує підготовку до приватизації об'єкту. “Ми розсилаємо і отримуємо відповіді про те, які умови мають бути, кого прописати у склад комісії з приватизації... Тому коли рішення буде прийнято, а воно буде прийнято, ми просто будемо готові”, - сказав він.

О. Рябченко не зміг сказати чи приватизацію “Укртелекому” буде проведено до кінця року. “Ми живемо так, що можемо оголосити конкурс кожного дня, але я вам не можу сказати чи він може бути приватизований до кінця року, бо це багато від чого залежить”, - пояснив чиновник.

Стартова ціна для “Укртелекому” на думку О. Рябченка складає 12 млрд. грн. “Наразі його капіталізація державних 93% акцій — це 10,4 мільярдів гривень. Тому стартова ціна, я думаю, буде близько 12 мільярдів гривень”, - повідомив він.

Нині, за словами голови Фонду, попередньо про свою зацікавленість підприємством повідомили одна російська, одна українська та одна європейська групи.

А. Береза
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.