Новости Экономика китайжелезная дорогаборисполь

Китай збудує залізницю від Борисполя до Києва

base article image

Міжнародний аеропорт "Бориспіль" Домовився з Китайською національною корпорацією з експорту та імпорту машин і устаткування (CMEC) про будівництво залізниці "Аеропорт" Бориспіль" - Київ".

Як повідомив депутат Верховної ради від фракції Блоку "Наша Україна-Народна Самооборона", керівник групи з національних проектів Комітету економічних реформ Владислав Каськів, відповідна рамкова угода була підписана в четвер у ході візиту Президента Віктора Януковича до Китаю.

В. Каськів також повідомив, що підписана угода дає можливість Україні отримати кредитне фінансування в обсязі до $1 млрд. і передбачає будівництво залізної дороги довжиною 8 км від Києва до аеропорту, будівництво 4 вокзалів та забезпечення залізниці електропоїздами.

Депутат нагадав, що будівництво цієї дороги є одним із 10 затверджених президентом для першочергової реалізації національних проектів. На його думку, будівництво залізниці допоможе уникнути транспортного колапсу в бориспільському напрямі, який може відбутися вже через два роки.

За матеріалами: Українські новини
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.