Новости Экономика жкхвр

Владі необхідно проводити реформи ЖКХ а не підвищувати тарифи, - Королевська

base article image

Проведення широкомасштабної реформи житлово-комунального господарства дозволить зменшити невиробничі витрати та залучити інвестиції в оновлення застарілої інфраструктури
 
Про це сказала голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики і підприємництва Наталія Королевська на брифінгу.

За її словами реформа ЖКГ має бути спрямована на модернізацію всієї системи надання житлово-комунальних послуг і тим самим підвищення коефіцієнта корисної дії всієї системи,
“Якщо відбудеться якісна реформа, то тарифи будуть знижені. Але поки у нас виходить навпаки — жодних реформ і одне підвищення, витрати на підтримку застарілої інфраструктури та намагання перекласти на плечі простих людей”, - сказала вона.

Водночас Наталія Королевська додала, що влада “маніпулює думкою людей” коли заявляє, що що зараз така ситуація в країні, а тому без підвищення не обійтись.

“В Україні створені всі законодавчі умови для початку модернізації ЖКГ. Наприклад опозиція розробила законопроект Про державно-приватне партнерство , який дозволяє залучати в інфраструктурні проекти серйозні приватні інвестиції. Необхідна лише політична воля і бажання”, - підсумувала депутат.

О. Каретнікова
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.