Новости Экономика ансамолетірак

«Антонов» побудував літак для Іраку

base article image

Серійний завод «Антонов» (колишній Київський авіазавод «Авіант») завершив збирання першого літака Ан-32 з партії в шість таких авіамашин для Іраку.

Про це власному кореспонденту ГолосUA у Москві повідомили в прес-службі Об'єднаної авіабудівної корпорації.

Борт пофарбований в кольори замовника і буде переданий йому у вересні після виконання кількох випробувальних польотів. У 2010 році планується добудувати ще два літаки Ан-32. У 2011-му році Ірак повинен отримати три такі авіамашини.

Усього спеціалізована зовнішньоторговельна фірма «Прогрес», дочірня компанія «Укрспецекспорту», в 2009 році підписала контракт на постачання шести літаків Ан-32 до Іраку на загальну суму близько 80 мільйонів доларів.

Легкий військово-транспортний багатоцільовий літак Ан-32 може експлуатуватися в умовах жаркого клімату при температурах до плюс 50 градусів і на високогірних аеродромах. Основне призначення - перевезення вантажів на лініях малої і середньої протяжності. Крім того, Ан-32 можна використовувати для перевезення людей, парашутного десантування людей і платформ з вантажами, а також в санітарному варіанті. В даний час більше 350 літаків Ан-32 успішно експлуатуються в країнах з різними кліматичними умовами, серед яких держави СНД, Індія, Колумбія, Перу, Мексика, Афганістан.

Д. Кляхін
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.