Новости Политика россияукраина

Росія побоюється нестабільності України у майбутньому – експерт

base article image

Росія не відмовиться від будівництва газопроводу «Південний потік» в обхід України через те, що побоюється нестабільності Києва у майбутньому та не виключає чергову зміну політичного курсу.

Таку думку висловив директор російського Інституту енергетики та фінансів Володимир Фейгін журналістам під час прес-конференції у Москві, передав кореспондент ГолосUA.

За словами експерта, остаточних гарантій стабільності відносин Росії та України у газовій сфері немає. Зокрема, це стосується зволікання України у створенні спільного підприємства «Газпрому» та «Нафтогазу України».

«Переговори поки йдуть, але вони не є гарантією того, що щось буде створено насправді. Звичайно, СП буде зручніше для «Газпрому», але є ж політичний фактор - Україна досить нестійка в своїх заявах», - відзначив Фейгін.

Як приклад такої нестабільності експерт навів недавнє висловлювання прем’єр-міністра України Миколи Азарова про те, що газова угода з Москвою є несправедливою, тому Київ добиватиметься її перегляду.

«Як таке можна заявляти на тлі дружніх відносин, не зовсім зрозуміло. Тому такі побоювання будуть завжди», - підкреслив експерт.

Д. Кляхін
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.