Новости Экономика вантажпорт

У серпні обсяг переробки вантажів у 18 морських торговельних портах зріс на 578, 2 тисяч тонн

base article image

Станом на 31 серпня 2010 року загальний обсяг переробки вантажів у вісімнадцяти морських торговельних портах зріс порівняно з аналогічним періодом 2009 року на 578,2 тис. тонн - до 71050, 8 тис. тонн.

Про це повідомили в прес-службі Мінтрансу.

Основними вантажами, які переробляються у українських морських портах, є руда, зерно, метали, вугілля, нафта та нафтопродукти.

«Збільшення обсягу переробки вантажів у портах є одним з наших головних завдань. Ми робимо все можливе для того, щоб ця статистика була позитивною», - наголосив міністр транспорту та зв’язку України Костянтин Єфименко.

На виконання цього завдання Міністра Державною адміністрацією морського і річкового транспорту та підприємствами галузі протягом літніх місяців було ініційовано та прийнято низку змін щодо створення сприятливих умов для повернення вантажопотоків, що було втрачені внаслідок світової фінансово-економічної кризи.

За підсумками серпня серед лідерів по зростанню обсягів переробки вантажів: Маріупольській порт – зростання на 2293 тис. тонн (на 28% більше, ніж у серпні минулого року); Ізмаїльський порт – на 1412 тис. тонн (на 46%);Феодосійський порт - на 565 тис. тонн (на 33%).

Серед лідерів по обробці транзитних вантажів: Іллічівський порт – обробив 2900 тис. тонн (на 23% більше, ніж у серпні минулого року);Феодосійський порт – 1542 тис. тонн (на 61%); Маріупольський порт – 1196 тис. тонн (на 28%).
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.