Новости Экономика налоги кодекс

У вересні уряд направить до парламенту новий проект Податкового кодексу - "регіонал"

base article image

Держбюджет-2011 формуватиметься на основі нового Податкового кодексу.

Про це сказав нардеп від Партії регіонів Олександр Стоян у коментарі кореспонденту ГолосUA.
 

"В цьому місяці уряд обов'язково направить до парламенту новий проект Податкового кодексу", - наголосив він. "Думаю, за тиждень уряд його розгляне і надішле нам. І ми докладемо всіх зусиль, щоб бюджет на наступний рік формувався вже на основі нового кодексу".
 

За словами нардепа, Податковий кодекс має відповідати сьогоднішнім реаліям.
 

"Зараз іде дуже кропітка робота. Ми приймаємо фундаментальний документ, за яким буде жити країна. Податковий кодекс має бути адекватним сьогоднішнім реаліям", - підкреслив він.
 

Нагадаємо, вчора Верховна Рада скасувала постанову про ухвалення у першому читанні Податкового кодексу. Рада доручила уряду подати новий проект Податкового кодексу з урахуванням результатів всенародного обговорення. У свою чергу, керівник фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що кодекс внесуть на розгляд парламенту 23 вересня.
 

Скасованим документом передбачалося, зокрема, дозволити правоохоронним органам навідатися до платників податків в разі підозри в ухилянні від сплати податків. Крім того, ДПАУ отримала право на списання коштів з рахунків будь-якого підприємства.

О. Черненко
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.