Новости Экономика налоги кодекскатеринчук

Новий Податковий кодекс повинен вступити в дію не раніше 2012 року – Катеринчук

base article image

Новий Податковий кодекс треба вводити у дію не раніше 2012 року, аби встигнути виправити у ньому всі помилки.

Таку думку висловив народний депутат, представник фракції «НУ-НС» Микола Катеринчук у коментарі кореспонденту ГолосUA.

«Мені здається, що поспішати не можна. Можна його прийняти у будь-якому варіанті: Тігіпка — не Тігіпка, Азарова — не Азарова, Катеринчука — не Катеринчука, за однієї умови: він має вступати в силу з 2012 року. Щоб усі встигли з ним ознайомитися, підготуватися і, головне, щоб ми за рік встигли внести зміни», - сказав він.

Головною причиною цього, за словами фахівця, є те, що непрочитаний, неопрацьований документ, «який поспіхом зараз пишуть усі, і узгодженості дуже мало між собою, більше нашкодить, ніж принесе користі для суспільства».

Водночас М.Катеринчук підкреслив, що для того, аби новий Податковий кодекс запрацював, до нього треба прийняти сотні підзаконних актів аби врегулювати неузгоджені питання, а для цього також потрібен час. «Тому, якщо ми хочемо побачити масове самогубство бухгалтерів, то його можна вводити вже наступного року. Але мені здається, що треба наполягати, який би не був кодекс, прийняти його за основу у першому і другому читанні, але він має вступити в дію з 2012 року, щоб усі встигли підготуватися», - наголосив М. Катеринчук.

Нагадаємо, вчора віце-прем’єр з економіки Сергій Тігіпко заявив, що за 10 днів новий Податковий кодекс буде поданий до парламенту.

І. Носальська
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.