Новости Экономика секонд-хендпідприємництво

Заяви про закриття секонд-хедів — провокація Держкомпідприємництва, — К.Ляпіна (ГОЛОС)

base article image

Заяви голови Державного комітету з питань регуляторної політики і підприємництва Михайла Бродського про закриття секонд-хендів є провокативними і не відповідають юридичним нормам.

Таку думку озвучила народний депутат, заступник голови парламентського комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Ксенія Ляпіна на прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.

“Питання, яке нам кинули на обговорення — воно провокативне з боку Держкомпідприємництва. І, власне, не може бути вирішене в такий спосіб, про який говорить його голова. Вони уводять проблему в зовсім інший бік і лякають підприємців”, - зазначила Ляпіна.
ГОЛОС

За її словами, проблема цього бізнесу полягає в корумпованих схемах його ввезення, і саме над цим мають працювати державні органи. У той же час заборонити секонд-хенд узагалі Україна не зможе через зобов'язання перед Світовою організацією торгівля.

Нагадаємо, що голова Державного комітету з питань регуляторної політики і підприємництва Михайло Бродський заявив, що з 1 січня 2011 року секонд-хенд в Україну не буде ввозитися взагалі.

М. Мамаєва

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.