Новости Экономика черкасыквартплата

У Черкасах квартплата істотно зросте через доплати за прибирання снігу

base article image

У Черкасах квартплата невдовзі істотно зросте через доплати за прибирання снігу та утримання дитячих майданчиків.  

Про це розповів начальник управління житлово-комунального господарства Черкаського міськвиконкому Василь Старіков під час прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, Служби утримання будинків (колишні ЖЕКи) уже провели розрахунки щодо підвищення тарифів на свої послуги. Причому методика розрахунків дещо змінилася.

“Сама методика розрахунків зараз міняється. Ми переходимо на постанову Кабміну №129, де більш детально по формулах вираховується вартість утримання будинків. Вона відрізняється від постанови, якою ми керувалися раніше, бо тут навіть передбачені роботи з прибирання снігу, утримання дитячих майданчиків, чого раніше не було в тарифах передбачено. Тобто, дуже багато складових, які раніше не обліковувалися і не враховувалися, і лягали тягарем на Служби утримання будинків. Тому, коли ми склали ці складові, то отримали проект досить значного підвищення тарифів”, - зауважив В. Старіков.

На запитання, наскільки ж підвищаться тарифи, він відповідати відмовився: “Я можу говорити про конкретні цифри, коли будуть затверджені тарифи, а так лякати людей і вносити нестабільність я не хочу”.

В. Середа
 
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.