Новости Экономика правительствоподатковий кодекс

Азаров доручив Клюєву доопрацювати проект Податкового кодексу до п'ятниці

base article image

Робоча група на чолі з першим віце-прем'єр-міністром Андрієм Клюєвим повинна до п'ятниці доопрацювати проект Податкового кодексу.

Таке доручення дав прем'єр-міністр України Микола Азаров, відкриваючи засідання уряду, передав кореспондент ГолосUA.

“Робочій групі на чолі з першим віце-прем'єр-міністром Андрієм Клюєвим доручаю протягом двох днів доопрацювати проект Податкового кодексу. І в п'ятницю ми проведемо спеціальне засідання Кабінету міністрів для розгляду зауважень, пропозицій, вдосконалень, опрацьованих робочою групою та затвердження остаточного законопроекту для подання його до Верховної Ради”, - розповів М. Азаров.

При цьому голова уряду дав доручення секретаріату Кабміну запросити представників Адміністрації Президента, представників комітетів Верховної Ради, представників Асоціації учасників ринку, опозицію. “...Уряд максимально відкритий до діалогу і критики. Ми дамо можливість виступити кожному, хто бажає внести конструктивні ділові пропозиції до законопроекту”, - сказав він.

М. Азаров наголосив, що Кабмін має врахувати інтереси розвитку, оновлення та модернізації усіх галузей вітчизняної економіки, промисловості, будівництва, сільського господарства, транспорту зв'язку тощо. “Кодекс повинен створити для всіх умови для модернізації економіки та всієї України”, - зауважив урядовець.

Н. Виноградська


 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.