Новости Экономика вінничинарейдерство

Влада Віннниччини активізує боротьбу із рейдерством

base article image

Влада Вінниччини активізує боротьбу із будь-якими проявами рейдерства.

Про це повідомив голова Вінницької обласної держадміністрації Микола Джига під час проведення засідання очолюваної ним обласної робочої групи протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств, передав кореспондент ГолосUA.

«Аби попередити найменші спроби незаконних утисків підприємств області, необхідно якнайшвидше активізувати роботу в цьому напрямку», - наголосив очільник регіону.

Крім того, М. Джига дав доручення представникам місцевої виконавчої та представницької влади, правоохоронних та фіскальних структур, а також територіальних представництв центральних органів влади, які увійшли до складу робочої групи, розглянути орієнтовний реєстр найбільш резонансних фактів протиправних дій щодо підприємств. Особливий наголос поставив на порушеннях земельного законодавства у Вінницькій області за 2007-2010 роки.

Також розпорядився здійснити перевірку даних щодо спроб незаконного відчудження майна з ознаками рейдерства на Калинівському експерементальному заводі по фракціонуванню олії та жирів.

С.Вітковська
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.