Новости Экономика продовольствоценыприсяжнюк

Питання ціноутворення на продовольство буде вирішене якнайкращим чином - міністр аграрної політики

base article image

Питання ціноутворення на продовольство буде вирішене владою якнайкращим чином, щоб і аграрії отримали свої доходи, і споживачі не постраждали.

Про це заявив міністр аграрної політики Микола Присяжнюк, повідомила прес-служба Партії регіонів. 

«Є якесь непорозуміння: аграрії мають виростити, зберегти, експортувати, вибудувати внутрішню логістику і ще відповідати за ціни. Звісно, ми хочемо продати якнайдорожче. Однак цим мають опікуватися вже і Міністерство економіки, і Міністерство праці та соціального захисту», - заявив Міністр.

«Разом із тим, аграрії розуміють, що цінова політика, яку диктують подекуди посередники, не є прийнятною. Тож ми маємо докласти максимум зусиль, аби запустити систему внутрішньої логістики. Це ефективно працює. І ми всі пам’ятаємо, що воно ефективно працювало й раніше», - сказав він.

За його словами, не може бути так, аби країна виробила, приміром, 18 млн. тонн картоплі за потреби в 6 млн. тонн, а на сході відчували картопляний дефіцит, передає «Інтермедіа Консалтинг».

«Це як у приказці: вміла готувати та не вміла подавати. Так і ми - виростили, а до споживача не донесли», - додав Микола Присяжнюк.
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.