Новости Экономика налоги кодекс

Ніякого Податкового кодексу сьогодні нема - Королевська

base article image

Ніякого Податкового кодексу на сьогоднішній день нема.

Таку думку висловила депутат від БЮТ Наталя Королевська журналістам у кулуарах будинку уряду, передав кореспондент ГолосUA.

“Я не можу сказати, що мене сюди делегувала опозиція. Я просиділа на засіданні трохи більше, ніж півгодини і я сьогодні тут від фракції БЮТ-“Батьківщина”, але в першу чергу як голова комітету (з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва - ред.)”, - зазначила вона.

Н. Королевська наголосила, що опозиція сподівалася сьогодні отримати проект Податкового кодексу щоб потім обговорити його на засіданні опозиційного уряду. “Але ніхто жодного проекту мені не дав. Ми розуміємо, що сьогодні ніякого Податкового кодексу немає і йде дискусія ні про що, бо ті новели, які я почула на презентації, ще більше шокують, ніж те, що ми чули до цього”, - сказала посадовець.

За словами депутата, запроваджувати нульовий відсоток на прибуток новостворених підприємств, як це передбачено у документі, неприпустимо. “Це буде дискримінація бізнесу і такий лобізм у будь-якій галузі, призведе до знищення українського підприємництва”, - зазначила Н. Королевська.

О. Каретнікова  
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.