Новости Экономика налоги бизнескодекс

Урядовий проект Податкового кодексу відповідає потребам бізнесу на 80 - 85% - Козаченко

base article image

Проект урядового Податкового кодексу, підготовлений урядом, відповідає потребам українського бізнесу на 80 - 85%.

Таку думку висловив голова Ради підприємців при Кабінеті міністрів, президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко після засідання уряду, передав кореспондент ГолосUA.

Зокрема він наголосив на тому, що сьогодні спостерігаються “серйозні зрушення у позитивному напрямку”. “Він (Проект Податкового кодексу — ред.) відсотків на 80 — 85 відповідає потребам бізнесу. І відсотків 15 — 20 можна ще доопрацювати”, - зауважив Л. Козаченко.

При цьому він уточнив, що під час розгляду урядового проекту документа, фахівці виділили 12 головних концептуальних питань: це права фіскальних органів, права суб'єктів господарювання, презумпція невинуватості, питання, пов'язані із рівністю перед законом держави і бізнесу.

Нагадаємо, 17 вересня відбулося засідання Кабміну, на якому розглядався проект Податкового кодексу, на якому було ухвалено остаточний проект документа. Водночас, як повідомлялося, урядовці вирішили допрацювати документ і після повторного його розгляду у понеділок, 20 вересня, подати остаточний варіант урядового проекту до Верховної Ради.

Н. Виноградська

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.