Новости Экономика випускоблігації

Азаров: Україна почала випускати облігації зовнішньої державної позики (додано ГОЛОС)

base article image

Україна здійснила випуск облігацій зовнішньої державної позики у 500 мільйонів доларів США строком на 5 років та 3 мільярда доларів США строком на 10 років.

Про це повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров на розширеному засіданні Кабінету міністрів, передав кореспондент ГолосUA.

ГОЛОС

“Вчора на виконання закону України про Державний бюджет Україна здійснила випуск облігацій зовнішньої державної позики у 500 мільйонів доларів США строком на 5 років та 3 мільярда доларів США строком на 10 років за відсотковою ставкою 6,865 для п'ятирічних і 7,775 — для десятирічних”, - сказав він.

За словами глави уряду, цей випуск став першим успішним розміщенням єврооблігацій України, починаючи з 2007 року. “Здійснення випуску облігацій є безпрецедентним за всю історію зовнішніх запозичень як за обсягом, так і за кількістю”, - зазначив він.

М. Азаров також наголосив, що за кількістю поданих заявок це також рекордна цифра. “У нас більше 300 поданих заявок. Окрім того, об'єми поданих заявок, іншими словами, попит, став рекордним для випуску українських євробондів. Це 6,2 мільярди доларів США, що втричі більше, ніж заявок”, - сказав посадовець.

Прем'єр-міністр додав, що випуск цих облігацій став підтвердженням того, що Україна повернулася на європейський ринок та стала відкритою для міжнародних ринків єврооблігацій. “Ми відновили повну довіру найбільших світових інвесторів”, - сказав прем'єр-міністр.

О. Каретнікова
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.