Новости Экономика правительствоівано-франковск

Уряд допомагатиме Івано-Франківщині уникати надзвичайних екологічних ситуацій

base article image

Уряд на своєму засіданні 17 вересня схвалив Угоду між Кабінетом Міністрів України та Івано-Франківською обласною радою щодо регіонального розвитку Івано-Франківської області.

Про це кореспонденту ГолорсUA повідомили в прес-службі Івано-Франківської облдержадміністрації.

Угодою визначено заходи з реалізації пріоритетних напрямів розвитку регіону із зазначенням відповідних виконавців з боку уряду та органів місцевої влади, строків виконання та очікуваних результатів, а також порядок, обсяг, форму та строки фінансування заходів за рахунок коштів державного і місцевого бюджетів та інших джерел.

Основні напрямки угоди – реструктуризація промислового комплексу задля екологічної безпеки регіону, розбудова і модернізація транспортної та соціальної інфраструктури, упередження надзвичайних екологічних ситуацій.

В Угоді задекларовано спільне фінансування близько 30 проектів на суму понад мільярд гривень. Серед спільних намірів – завершення робіт з будівництва та капітального ремонту автомобільних доріг в обхід історичних міст Болехова, Рогатина та селища Заболотів, будівництво автотранспортної мережі в обхід обласного центру через ріку Бистриця, модернізація Міжнародного аеропорту «Івано-Франківськ» та інші.

Грошова частка уряду в Угоді становитиме не менше 600 млн. грн., понад 200 тис. грн. передбачено виділити з обласного бюджету.

А. Романюк
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.