Новости Экономика бориспольтермінал

Новий термінал “F” в аеропорту “Бориспіль” обслуговуватиме чартерні та low-coast — рейси

base article image

1 жовтня розпочинається планове переведення регулярних рейсів в аеропорту “Бориспіль” на обслуговування новим терміналом, щоб 20 жовтня термінал “F” на обслуговування до 50% регулярних рейсів.

Про це повідомив міністр транс порту та зв'язку Костянтин Єфименко на урочистому зібранні з приводу відкриття терміналу “F”, передав кореспондент ГолосUA.

Зараз розпочинається урочисте відкриття терміналу в аеропорту “Бориспіль”. Як повідомив кореспондент, Президента ще немає, але вже є вищі посадовці держави.

“Міністерство транспорту спільно з аеропортом “Бориспіль” відкривають новий термін “F”. на даний момент роботи виконані 100-відсотково і профінансовані 100-відсоткового за рахунок держпідприємства аеропорт “Бориспіль”, - зазначив урядовець.

Крім того, він зазначив, що з 1 жовтня розпочинається планове переведення регулярних рейсів на обслуговування новим терміналом, “щоб вже 20 жовтня термінал “F” обслуговування до 50% регулярних рейсів”. Як зазначив міністр, в майбутньому термінал буде обслуговуватися чартерні та low-coast - рейси, що значно покращить роботу аеропорту. 

Нагадаємо, що сьогодні Президент України Віктор Янукович має взяти участь у церемонії відкриття термінального комплексу “F” державного підприємства “Міжнародний аеропорт “Бориспіль”. 

М. Мамаєва

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.