Новости Экономика киевсевастополь

Київ та Севастополь підписали Угоду про двосторонню співпрацю

base article image

За ініціативи першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова, сьогодні, 21 вересня, Київ та Севастополь підписали Угоду про торгово-економічне, науково-технічне і гуманітарне співробітництво.
 

Про це повідомила прес-служба КМДА.

Поштовхом до підписання цієї Угоди стало не лише прагнення розвивати дружні зв’язки між двома містами з особливим статусом, а й бажання ефективно використовувати економічні, фінансові, інтелектуальні, культурні та інші можливості.
 

Угода, яку підписали перший заступник голови КМДА Олександр Попов, заступник міського голови – секретар Київради Олесь Довгий, голова Севастопольської міськдержадміністрації Валерій Саратов та голова Севастопольської міськради Юрій Двойніков, передбачає розширення торгово-економічного співробітництва, забезпечення взаємовигідних умов для спільної підприємницької діяльності.
 

«Співпраця із містом Севастополь та військово-морським флотом України стратегічно важливий напрямок роботи київської влади, – зазначив перший заступник голови КМДА Олександр Попов. – Київська влада й надалі сприятиме налагодженню прямих зв’язки між
підприємствами двох міст та укладенню угод на постачання сировини, продовольства, продукції виробничо-технічного призначення, товарів народного споживання, надання різноманітних послуг».
 

Крім того, значну увагу буде приділено спільній підготовці наукових кадрів, проведенню семінарів, конференцій, робочих зустрічей, а також обміну вченими спеціалістами та стажерами, науково-технічною iнформацiєю і літературою. Розвиватиметься співпраця в
галузі освіти та культури: проведення педагогічних семінарів, обмін делегаціями викладачів та учнів, проведення днів культури, художніх виставок, гастролей творчих колективів тощо.
 

Керівництво двох міст створюватиме максимально сприятливі умови для розвитку та зміцнення співробітництва в галузі туризму i спорту, сприятиме представникам преси, радiо та телебачення в об’єктивному i своєчасному висвітленні місцевих подій. Київ та Севастополь обміняються набутим досвідом у сфері містобудування та архітектури, транспорту, в галузі організації та управління міським господарством та багатьох інших сферах.

Секретар Київради Олесь Довгий нагадав, що Меморандум про встановлення дружніх зв’язків між Києвом і Севастополем був підписаний ще в 1998. Проте, на його думку, після сьогоднішнього підписання угод співпраця між обома містами вийде на якісно новий рівень. «Наразі у Києва більше сорока закордонних міст-побратимів. Однак дуже важливо, щоб партнерські зв’язки встановлювались саме на рівні українських міст. Адже завдяки цьому формуються сталі стосунки та комплексна співпраця на міжрегіональному рівні всередині країни», – наголосив Олесь Довгий.
 

Крім того, сторони підписали Угоду про співпрацю та шефські зв’язки Київської міської влади та районів столиці з Військово-Морськими Силами Збройних Сил України та Севастополем. «Угода свідчить про те, що регіони об’єднуються і перед ними стоїть конкретна задача – тримати шефство над Військово-Морськими Силами. Це надзвичайно важливо, адже, якщо ми хочемо мати дійсно незалежну Україну – ми повинні мати сильну армію», – підкреслив Валерій Саратов.
 

Так, Київ та райони міста надаватимуть підтримку в питаннях матеріально-технічного забезпечення особового складу, поліпшення соціально-побутових і культурних проблем моряків, ремонту та відновлення кораблів і військової техніки, забезпечення паливно-мастильними та будівельними матеріалами, оргтехнікою та продовольством. Промислові підприємства столиці виконуватимуть замовлення у виготовленні необхідної продукції та обладнання для підтримання життєдіяльності та модернізації частин і підрозділів ВМС ЗС України. Сторони братимуть активну участь у підготовці та проведенні святкових заходів, присвячених Дню флоту та Дню Збройних Сил України, надаватимуть допомогу у військово-патріотичному вихованні молоді Києва тощо.
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.