Новости Экономика вргральний бізнес

Парламент прийняв за основу законопроект щодо дотримання законодавства про заборону грального бізнесу

base article image

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дотримання законодавства про заборону грального бізнесу в Україні, передав корреспондент ГолосUA.

Законопроект спрямований на удосконалення механізму реалізації заборони грального бізнесу в Україні в частині виконання своїх обов'язків органами міліції.

Проектом передбачається надати органам міліції право здійснювати перевірки фізичних та юридичних осіб з метою ліквідації порушень законодавства про заборону грального бізнесу в Україні та відповідний акт перевірки подавати до суду для прийняття рішення про застосування санкцій, пов´язаних із забороною організації і проведення азартних ігор на території України.

Пропонується також доповнити Кримінальний кодекс України статтею 2032 (Зайняття діяльністю, заборона на яку встановлена Законом "Про заборону грального бізнесу в Україні"), передбачивши, що зайняття гральним бізнесом караються штрафом у розмірі вісім тисяч мінімальних заробітних плат з конфіскацією та знищенням грального обладнання.
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.