Новости Экономика азаровмодернизациярегионы

Місцева влада повинна модернізувати свої регіони — Азаров

base article image

Місцева влада має стати каталізатором модернізації своїх регіонів.

Про це прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив під час наради з питань соціально-економічного розвитку Одещини, повідомив “Урядовий портал”.

За його словами, для цього уряд йде на масштабу децентралізацію управління фінансами, передає більші повноваження і можливості в регіони і очікує ініціативної роботи місцевої влади. «Якщо область вийде з розумною ініціативою в будь-якій сфері, то уряд дасть можливість або провести регіональний експеримент, або реалізувати пілотний проект і підтримає таку ініціативу політично і ресурсами. Головне, щоб було єдине бачення розвитку країни і регіонів, єдине розуміння реформ, єдина політична воля. Ми будемо працювати з будь-ким, кого оберуть люди, але з тими, хто сам буде працювати. Нездатні все одно підуть, терпіти нероб ми не станемо», - зазначив М. Азаров.

Глава уряду підкреслив, що Одещині потрібна, наприклад, програма глибокої модернізації ЖКГ, розрахована мінімум на 5 років, максимум на 10 років. «Відверто соромно за стан Одеси. В регіоні, як ніде багато аварійних і старих будинків – понад 18 тисяч. До 40% комунальних мереж також в аварійному стані. А Одеса, можна сказати, - наша південна столиця. І розвивати ми маємо її з цієї точки зору, а також як місто-курорт, місто-порт», - відзначив М. Азаров.

Прем'єр-міністр України висловив впевненість, що за 10 років, за умови політичної стабільності, ініціативного і грамотного місцевого управління можна повністю виконати таке завдання.

Починаючи нараду, М. Азаров заявив, що можна багато хорошого сказати про роботу обласної влади: є зрушення і багато чого зроблено. Проте метою своєї робочої поїздки він бачить саме розв'язання проблем, визначення де і чим Уряд може допомогти регіону.
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.