Новости Экономика азаровценыпродукты

Азаров не розуміє, чому ціни на продукти ростуть

base article image

Україні необхідно відновити зрошувальне землеробство.

Про це прем’єр-міністр Микола Азаров заявив під час наради з питань соціально-економічного розвитку Одещини, повідомив “Урядовий портал”.

М. Азаров підняв питання продовольчого самозабезпечення регіонів. Дорогою на нараду прем'єр-міністр України зробив незаплановану зупинку біля супермаркету, зайшов до продовольчого відділу, вивчив ціни і відзначив, що вони абсолютно не відповідають об’єктивній ситуації та собівартості виробництва основних продуктів харчування: «Нас не може влаштовувати ситуація, коли врожай за всіма показниками достатній, а ціни ростуть. Це не нормально, це не цивілізований бізнес», - сказав він.

«Чому в Єгипті картоплю вирощують, а в Одеській області не можуть? Чому одесити мають переплачувати за цей товар? Що заважає вам відновити зрошувальне землеробство і отримувати гарантовані врожаї сільгоспкультур, які щодня мають бути на столі у людей. Формуйте програму, звертайтесь в Уряд і ми будемо її реалізовувати», - наголосив М. Азаров.

Як зазначив прем’єр-міністр, головне, що його не влаштовує – це небажання керівників різних рівнів вивчати проблему, з'ясовувати суть і пропонувати рішення. М. Азаров доручив підготувати п’ятирічну регіональну програму розвитку АПК і підкреслив, що у ній, у першу чергу, мають бути враховані інвестиційні можливості самого регіону, кредитні можливості місцевих фінансових установ і лише потім - необхідна державна підтримка. «Так ми будемо підходити до кожного регіону», - підкреслив глава уряду.
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.