Новости Экономика строительствовідновлення

Відновлення будівництва потягне за собою економічне зростання країни - Азаров

base article image

Відновлення будівельної галузі потягне за собою економічне зростання у країні.

Про це прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив під час наради з питань соціально-економічного розвитку Одещини, повідомив “Урядовий портал”.

Глава Уряду переконаний, що будівництво є тією ланкою, яка потягне за собою ланцюг економічного зростання. І місцева влада має стати генератором таких зрушень. «Потрібно предметно зайнятися кожним замороженим, покинутим об’єктом. Збирайте інвесторів, забудовників, банкірів-кредиторів цих об'єктів і знаходьте рішення», - звернувся до місцевого керівництва регіону прем'єр-міністр.

При цьому М. Азаров підкреслив, що забудовники повинні зрозуміти, що цін, які були на піку розігрітого попиту, уже не буде, тому притримувати добудову і продаж житла та комерційної нерухомості безперспективно. «Тому ми вирішили запровадити такий механізм: якщо забудовники підуть на продаж нерухомості з мінімальною рентабельністю, то Уряд та місцева влада підуть на фінансування витрат, які необхідні для добудови об’єктів і початку їх продажу», - зазначив прем'єр-міністр України.
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.