Новости Экономика минтрансвантажіштрафи

Мінтрансзв'язку збирається підвищити штрафи за розкрадання вантажів

base article image

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект № 6552 про посилення відповідальності за розкрадання вантажів та створення загрози безпеці руху.

Про це сьогодні повідомили в прес-службі уряду.

За даними Укрзалізниці, протягом останніх років розкрадання вантажів, що перевозяться залізничним транспортом, набуло масового та організованого характеру. Якщо в 2007 році збитки залізниць від розкрадання вантажів складали 3 мільйони 687 тисяч гривень, то у 2008 році вони зросли в 1,7 рази, сягнувши 6 мільйонів 297 тисяч гривень. У 2009 році збитки залізниць від незбережених перевезень вантажів склали 6 мільйонів 480 тисяч гривень.

“Кримінальні посягання на вантажі є несанкціонованим втручанням зловмисників у функціонування залізничного транспорту, чим створюється значна загроза для безпеки руху. Страждає і сама галузь, адже виникають передумови для зменшення довіри з боку відправників та одержувачів до українських залізниць. Це негативно впливає на імідж не тільки українських залізниць, але й України як транзитної держави в цілому, може призвести як до скорочення обсягів міжнародних перевезень та відчутних фінансових втрат для держави”, - запевнили у Мінтрансзв'язку.

Цей законопроект передбачає підвищення розмірів штрафних санкцій за протиправні дії, що вливають на безпеку руху поїздів. Діапазони санкцій визначалися з огляду на те, які наслідки матиме та чи інша дія зловмисників.

Зазначимо, що під час розробки законопроекту були, зокрема, передбачені зміни до норм законів, які не змінювалися з 1984 року.
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.